Neden

02-01-2023 17:56

Sık olmamakla beraber, bir anda gelen ağlama duygusunu kontrol edemiyorum. Bir süre yalnızca ağlarken, bir süre sonra vücudumda kasılmalar oluşuyor ve bağırmak istiyorum. Sanki içimde bir volkan patlıyor ve o alevleri dışarı atarcasına haykırmak istiyorum.

Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Kulağa çok zor ve bunaltıcı bir dönemden geçiyormuşsunuz gibi geliyor. Ağlamanız ve vücudunuzdaki kasılmalarla mücadelede zorlanmanız anlaşılabilir. Bu tepkiler, duygularınızı ifade etmenin normal ve sağlıklı bir yoludur. Bu şekilde hissetmenizin ve duygularınızı ifade etmenin sorun olmadığını bilmenizi istiyorum. Birlikte çalışırken amacım, bu yoğun duygularla başa çıkmak, yönetmek için stratejiler geliştirmenize ve katkıda bulunabilecek altta yatan sorunları veya geçmiş deneyimleri keşfetmenize yardımcı olmaktır. Lütfen sizi desteklemek ve bu zorlu zamanda size yardımcı olmak için burada olduğumu bilin.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon, Bipolar Bozukluk, Disosiyatif Bozukluklar, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Somatizasyon Bozuklukları, Panik Bozukluk, Fobiler, Psikoz (Şizofreni), Kişilik Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Öz Güven Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Dürtü Kontrol Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, İletişim Problemleri, Duygusal İlişki Problemleri, Cinsel İşlev/İstek/Kimlik Sorunları, Mobbing, Motivasyon Problemleri, Bireysel/Yetişkin Terapisi, Boşanma Danışmanlığı, Kariyer Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Bütüncül Yaklaşım, Varoluşçu yaklaşım, Eklektik yaklaşım

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?