Nefes almakta zorlanıyorum içimde korku

27-04-2021 10:53

Nefes alamıyorum içimde hep bir korku var hep kötü bir şeyler olcak hissiyatı var. Eşime ilgisizim hep yalnız kalmak istiyorum. Sohbet etmek istiyorum. Ve daha fazlası.

merhabalar, duygu düşünce davranış döngü halinde bu döngünün içinde bilişler ( düşünce sistemi ) bozulduğu an da çark bozuluyor. Kendinizde bunları hissetmeniz çok normal döngü bozulmuş ama kısa süreli çözüm odaklı terapi ve bdt ile en kısa zamanda çözüm sağlanır. Ve düşünce sistemi ile eşinize ilgisiz kalmanız birbiri ile kesişim kümesi , Altında yatan sorunlar bulunup çözüldüğü anda her şey daha güzel olacaktır. Bunun için terapiyle desteklenmesi lazım. İyi günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi / Aile Danışmanlığı, Ergen ve Yetişkin Terapisi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları/ Anksiyete, Fobiler, Öfke Kontrolü, Gebelik / Lohusalık Depresyonu, Vajinusmus ve Disparoni, Erken Boşalma, Sertleşme Bozukluğu, Kadın ve Erkekte Cinsel İsteksizlik, Evlilikte İletişim Becerilerini Arttırma, Ayrılık ve Boşanma, Obsesif Kompulsif Bozukluklar

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?