Neyim var bilmiyorum

28-09-2022 23:08

bir terapiste ya da psikoloğa gitmek istiyorum ama neyim var bilmiyorum kime gitmeliyim bilmiyorum, tek bildiğim artık her şeyden çok fazlaca yorulduğum, bıktığım ve dolduğum.ne yapmalıyım?

Merhaba, hayatımızda bazen yolunda gitmeyen şeyler olabilir ve bizi kötü hissettiren olayları çözümlememiz zaman alabilir. Bazı sorunlarımız hayatın doğal akışında çözülürken, bazı sorunları çözmekte zorlanabiliriz veya yaşadığımız sorunları tanımlamakta güçlük yaşayabiliriz. Terapi aldığınızda psikologla terapötik bir bağ kurabildiğinizde süreç içerisinde kolayca çözüleceğinize ve ruhsal anlamda size iyi geleceğini düşünüyorum. Bir uzman psikolog desteği yaşadığınız sorunları anlamlandırmak noktasında size yardımcı olabilir. Dilerseniz randevu oluşturabilirsiniz, size destek olmak isterim. Sağlıklı günler diliyorum..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çocuk ve Ergen Psikoterapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Bozukluk, Bilişsel Davranışçı Terapi, Duygusal İlişki Problemleri, Oyun Terapisi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Kişilik Bozuklukları, Aile Danışmanlığı, Cinsel İşlev/İstek/Kimlik Sorunları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?