Oğlum

09-02-2019 01:30

Merhabalar kayınvalide me sinirlendim ve oğluma tokat attım çok üzüldüm onun bana ihtiyacı olduğunu anladım bazen çok sinirleniyorum sabrım yok gibi kendimi çok kötü hissediyorum içimi döküp ağlayarak anlatmak istiyorum. Sakinlemem için önerdiğiniz bişey var mı ?

Merhaba, ani bir öfkeyle istemediğiniz bir eylem gerçekleştirmişsiniz. Oysa öfkelenmeseydiniz bunu asla yapmazdınız. Belki de aklınızdan bile geçmeyecek bir eylem bu. Bazen duygularımız bizi ele geçirir. O anlarda bu duygu ve düşüncelerimize tekrar hakim olmamız gerekiyor. Sizinde kendinizi tekrar kontrol altına almanız zamanla mümkün. Ani öfke patlamanızın kaynağına inersek çok daha iyi bir sonuç alabiliriz. Böylece daha sağlıklı bir çözüm yolu oluşturabiliriz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yaşam Koçluğu, Eğitim Koçluğu, Depresyon, Çift Terapisi, Mesleki Danışmalık, Sınav Kaygısı, Özgüven Problemi, Öfke Kontrol Problemi, Panik Atak, Dikkat Eksikliği, Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Sosyal Beceri Kazanma, Anksiyete, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Fobiler, Sosyal Kaygı, Bipolar Bozukluklar, İlişki Bağımlılığı, Yeme Bağımlılığı, Diyet Psikolojisi, Spor Psikolojisi, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Çocuk Gelişimi, Hiperaktivite, Otizm, (Zihinsel) Engelli Psikolojisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?