Öz irade

13-01-2022 15:01

Merhaba, Motivasyonumu topluyorum yapmam gerekenlerin planını yapıyorum, başaracağım bu sefer olacak diyorum başlayıp 2-3 gün yapıyorum sonra sıkılıp bırakıyorum ya da bahaneler uyduruyorum kendimce , sürekliliği sağlayamıyorum. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, Yapılacakları planlamak ve sıralamak zaman ve stres yönetimi açısından faydalı bir tekniktir. Burada dikkat edilmesi gereken ulaşılabilir ve somut hedefler belirlemek ve öncelik sırasına koymaktır. Eğer hedefleriniz uzun vadeli hedeflerse bu hedefleri alt parçalara ayırmak daha etkili baş etmenize yardım edecektir. Kendinize çok yüklenmeden, yeterince iyi kuralını benimseyerek motivasyon ve istikrarınızı artırabilirsiniz. Genel bir açıklama yaptım, sizin durumunuza tamamen uymuyor olabilir. Problemli durumu netleştirmek ve üzerinde çalışmak için benden veya diğer terapistlerden randevu alabilirisiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Psikoterapi, Çift Psikoterapisi, Aldatma ve Aldatılma, Romantik İlişkilerde Problemler, Duygudurum Bozuklukları, Anksiyete ve Panik Atak, OKB ve Sosyal Fobi, Bipolar Duygudurum Bozukluğu, Karar Verme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Öz Güven Eksikliği, Travma ve Yas Danışmanlığı, İş Yaşamı Sorunları ve Mobbing, Öfke ve Stres Yönetimi, Cinsellik ve Cinsel Yönelim

HEMEN SEANSA BAŞLA
RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?