PARANOİD KİŞİLİK BOZUKLUĞU

24-04-2020 21:56

Merhabalar.. Eşimde paranoid kişilik bozukluğu var.. 2,5 yaşında bir çocuğumuz var ve sürekli sözlü ve zaman zaman fiziksel şiddete varan eylemler gerçekleştiriyor.. bu hastalıktan eşimi nasıl kurtarabilirim...? Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum..ivedilikle yanıt verirseniz sevinirim.

Merhaba, Öncelikle tabiki bu konuda bir uzmana danışmalısınız. Bunun yanında çocuğunuz içinde danışmanlık almalı bu durumların onda yarattığı etkiler üzerine çalışılmalıdır. Sevgiler..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Meslekte 10 Yıllık Deneyim, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi, Akran Zorbalığı, Kardeş Kıskançlığı, Parmak Emme, Tırnak Yeme, 2 Yaş Sendromu, 3 Yaş Sendorumu, Tuvalet Eğitimi, Uyku Eğitimi, Yemek Eğitimi ve Düzeni, Çocuklarda Yas Danışmanlığı, Çocuklarda Depresyon, Çocuklarda Öfke, Çocuklarda Kaygı, Sınav Kaygısı, Okula Alışma Süreci (Oryantasyon), Okul Öncesi Gelişim, Hamilelik, Lohusa Psikolojisi, Çocuklarda Davranış Problemleri, Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?