Psikiyatriden yardım almalı mıyım?

02-08-2020 18:27

ben 22 yaşında bir gencim. Kendimi hep kaygılı bir insan olarak gördüm.Kaygımın yoğun olduğu dönemlerde 3 kez panik atak geçirdim. 2016'da da trafik kazasi geçirdim ve sonrasinda hep basima bir sey gelecek olucem korkusuyla yasiyorum. Dislerimi de cok sıkan biriyim ağzımı sabahlari zor açıyorum.

Merhaba. Geçirdiğiniz trafik kazası sizin için gerçekten çok korkutucu bir tecrübe olmuş gibi. Bu kaygılarınızın artıp azaldığı oluyor mu? Oluyorsa ne zamanlar artıyor veya azalıyor? Kaygılıyken kendinizi sakinleştirmek için bir şeyler denediniz mi ve işe yarayan bir yol buldunuz mu? Bulduysanız bu yollar neler? Bu kaygılarınız hayatınızı olumsuz yönde ne kadar etkiliyor? Kaygılarınızla bir baş etme yönteminiz var mı? Eğer kaygılarınızdan ötürü hayatınız çok olumsuz etkileniyorsa ve siz gündelik işlerinizi bile yapamayacak durumdaysanız bir uzmandan yardım almanız size fayda sağlayabilir. Psikoterapi sürecinizde güçlü yanlarınız ve baş etme stratejilerinizi keşfedilerek ilerlenebilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Çocuk ve Ergen Psikoterapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Terapisi, Ebeveyn Danışmanlığı, Davranım Bozukluğu, Karşıt Gelme Bozukluğu, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Sosyal Kaygı, Kaygı, Anksiyete, Depresyon, Sınav kaygısı, Ebeveyn-Çocuk İlişkileri, Ebeveyn-Çocuk İletişimi, Ergenlik Sorunları, Ergenlik Çatışmaları, İletişim Çatışmaları, Öz Güven Eksikliği, Sosyal Beceri Kazanma

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?