Psikiyatriden yardım almalı mıyım?

02-08-2020 18:27

ben 22 yaşında bir gencim. Kendimi hep kaygılı bir insan olarak gördüm.Kaygımın yoğun olduğu dönemlerde 3 kez panik atak geçirdim. 2016'da da trafik kazasi geçirdim ve sonrasinda hep basima bir sey gelecek olucem korkusuyla yasiyorum. Dislerimi de cok sıkan biriyim ağzımı sabahlari zor açıyorum.

Merhabalar. Kendinizi kaygılı olarak tanımlamanıza sebep olan durumları konuşmak, trafik kazasının hayatınızdaki etkilerini belirlemek, bu kazanın sizin duygu durumunuzu nasıl etkilediğini , yaşam akışınızda neleri engellediğini konuşmak ve kaygınızın kaynağını fark etmek sizin gün içerisinde daha rahat olmanıza yardımcı olacaktır. Bu konuları daha detaylı konuşmak iyi gelebilir.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Evlilik Problemleri, Travma, Ölüm ve Yas, Depresyon, Evlilikte Cinsellik, Boşanma Sonrası İlişkiler, Evliliğe Hazırlık, Tek Ebeveynli Aile, İlişki Pusulası, Ergenlik Dönemi Problemleri, Öz Güven ve Kaygı Problemleri, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Aile Çocuk İlişkileri, Panik Atak, Kriz ve Yas Danışmanlığı, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Romantik İlişkiler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?