Psikologlara inanmıyorum

27-01-2022 01:40

Merhaba. Karakter sınırlamasından dolayı uzun yazamıyorum. Birçok kaygı ve bozukluklarımın olduğunu düşünmekteyim ancak Psikologlara inancım yok. Kafamda olan bir problemin başkasının çözemeyeceğini düşünmekteyim. Bu konuda bana bir yol gösterebilirmisiniz acaba?

Merhaba, psikologlara karşı yaşadığınız güvensizlik, hem mesleki bazda yaşantılarınızdan kaynaklı olabilir hem de tıpkı diğer insanlara da olan güvensizlik duygunuzun yansıması da…Dilerseniz beraber terapist ve terapi seansları üzerine de konuşalım önce güvenli bir ilişki kurulabilecek mi buna bakılır daha sonra asıl meselelerinize yani kaygı problemlerinize giriş yaparız. Sevgiler. Klinik Psikolog Meliha Işık.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışcı Terapi, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Şema Terapi, Kadın Cinsel İşlevleri, Yeme Bozuklukları, Duygu Durum Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Öfke Kontrol Problemleri, Sınav Kaygısı, Ergenlik Dönemi Sorunları, Uyum Sorunları, Stres Yönetimi, Uyku Bozuklukları, Kariyer Planlama, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Cinsel Kimlik, İlişki Problemleri, İletişim Sorunları, Öz Güven Problemleri, Boşanma Danışmanlığı, Özgül Fobiler, Kayıp ve Yas Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?