Psikolojik destek almak

17-04-2020 00:54

Merhaba, ben PDR 2. Sınıf öğrencisiyim. Psikolojik desteğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum ama tereddüt ediyorum. Psikoloji alanındaki uzmanlar da psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilir mi? Benim PDR öğrencisi olarak psikolojik destek almamda sakınca var mıdır? Mesleğimi yapmama engel midir?

Merhabalar sevgili meslektaşım, psikolojik desteğe zaman zaman her birey ihtiyaç duyar bu bizi sorunlu kılan bir damga değildir. Alanda bilgili olmamız o alanda sorun yaşamayacağımız anlamına gelmiyor, doktorlar da hasta olur sonuçta değil mi? :) Psikolojik destek, sadece sorun odaklı değil aynı zamanda önleyici bir niteliktedir. Başa çıkmakta zorlandığın sorunların varsa bir uzmandan destek almanı tavsiye ederim. Sağlıcakla kal:)
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bireysel Terapi, Aile Danışmanlığı, Çözüm Odaklı Terapi, Evlilik Terapisi, Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Cinsel Danışmanlık, İlişkiler, Aşk Acısı, Çift Problemleri, Romantik İlişkiler, Aile İçi Çatışmalar, İletişim Problemleri, Evlilik Sorunları, Vajinismus, Erken Boşalma, Aile Çocuk İlişkileri, Çocuk Psikolojisi, Ergen ve Ebeveyn İletişimi, Ergen Terapisi, Mesleki Rehberlik, Sınav Kaygısı, Öz Güven Problemi, Kariyer Danışmanlığı, Stres, Öfke Kontrolü

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?