Psikolojik

22-09-2019 01:23

Merhaba, 22 yaşındayım bir kulağım kepçe olduğu için sosyal hayatımda özgüvensizlik ve çekingenlik yaşıyorum. Meseleyi dini açıdanda araştırdım bu durumu uzman bir psikologla konuşup karar vermem gerektiği söylendi o yüzden sizlere ulaştım..

Merhaba. Fiziksel olarak içimize sinmeyen bir durum olduğunda tabiki kötü hissederiz. İnsan kendisini beğenmek ister. Özgüvensizlik ve çekingenlik ortadan kaldırabileceğiniz bir durumdur. Mutlu akşamlar:)
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?