Psikolojisi bozuk insanla yasamak

13-11-2020 19:07

Kardesim 13 yaşında bir kız . 3 senedir takinti vs gibi konularda tedavi görüyor .Şehir dışına profesörlere bile götürdük . ben kpssye girmeden birkaç gün önce intihara kalkıştı yoğun bakımda yattı. Ben 22 yaşındayım artık dayanamıyorumSürekli içimden ağlamak geliyor.Evden gitmek istiyorum .

Evin içindeki gerginlik, kardeşinizin sıkıntıları tabikii sizin duygu durum problemlerinize etki edebilir hissettikleriniz çok normal. Bazen sadece sesinizin duyulmasını istiyor olabilirsiniz.. Sevgiler..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?