Psikoz

17-04-2022 03:42

2 yıldır antidepresan ve antipsikotik ilaç kullanıyorum. İlaç dozu azaltıldığında belirtiler tekrar artıyor. Son günlerde kaygı arttı ve 2 yıl önceki yanlış inanışlarıma tekrar inanmaya başladım. 2 yıl önce psikotik belirtili depresyon tanısı aldım ama psikoz devam ediyor. Şizofreni olabilir mi ?

Merhaba, şizofreni tanısı koymak için elimizde yeterli bilgi yok. İrrasyonel inançlarınız ile çalışmak için psikolojik danışma hizmeti alabilirsiniz. Tanı almak ile ilgili bir endişeniz var ise de uzman bir psikiyatristle görüşmeniz daha iyi olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Kaygı Bozuklukları, Panik Atak, Sınav Kaygısı, Sosyal Fobi, Depresyon, Dissosiyatif Kişilik Bozukluğu, Tükenmişlik Sendromu, Dikkat Dağınıklığı, Sosyal Medya Bağımlılığı, Yas, Aile İçi İletişim, Ergen Psikolojisi, Ebeveyn Danışmanlığı, Öz Güven Sorunu, Kariyer Danışmanlığı, Yetişkin Psikolojisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Psikolojik Performans Danışmanlığı, Spor Psikolojisi, Adleryan Yaşam Stili Analizi ve İlk Anılar, Çocuk Odaklı Oyun Terapisi, Birey Odaklı Psikolojik Danışma

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?