Sevgilim beni istemiyor mu?

12-12-2018 17:21

Henüz 1.5 aylık bir ilişkimiz var. Erkek arkadaşım benden 4 yaş büyük. Cinsel anlamda çok deniyimli. Ama bazen cinsel anlamda isteksiz gibi hissediyorum. Zaman zaman cinsel taleplerini reddediyor. Nasıl bir yol izlemeliyim. Cinsel birleşme sıktığımiz hafta da bir.

Merhaba. Zaman zaman cinsel anlamda insanların kafası karışık olabilir. Bunu sizi istemiyor olarak değerlendirmektense onunla açık ve dürüst bir şekilde bunu konuşmayı denemelisiniz. Eğer sizinle iletişim kurmuyorsa konu biraz daha zorlaşacağı için psikolojik danışmanlık alabilirsiniz. Cinsel problemlerdeki en kötü durum açık bir şekilde konuşamamaktır. Her iki taraf içinde geçerli olan bazı problemler olabilir. Dediğim gibi iletişim kuramıyorsanız destek alabilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?