Sevgilimden ayrılmalı mıyım?

21-09-2019 03:00

Sevgilimle6yılı gecen bir ilişkimizvar.Bu6 yıl içinde çok güzel anılarımız oldu.Ailem yokken o hep bana destek oldu .Fakat çok kez aldatıldım ve son 1-2 yıldır çok ilgisizdi . Şimdi başkasıyla tanıştım ve çok etkilendim .bu çocuk benden 3 yaşküçük .Neyapmam gerektiğini bilmiyorum nolur yardım edin.

Merhaba. İlişkiler çoğu zaman karmaşıklaşır sonra bir düzene girer. Bu konuda özel sorularınızı paylaşıp kafanızdaki soru işaretlerini netleştirebilmek için bir uzmana danışabilirsiniz. Çünkü her ilişki özel soru işaretleri içerir. Genel geçer yargılarla hareket etmek ve yönlendirme yapmak pek mümkün değildir. Mutlu akşamlar:)
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?