Sinirleniyorum ama belli edemiyorum

19-11-2019 16:07

İş yerinde aşırı sinirleniyorum fakat bunu dışarı yansıtamıyorum bu durumun ilerde bana sorun çıkarmasından korkuyorum yardım almam gerekir mi?

Duygularinizdan bahsetmeniz gerekli, karsi taraf sizin nasil hissettiginizi anlamiyor olabilir. Sonuc olarak her bir insan farkli bir hayat tecrubesine sahiptir bu da her insanin tepkilerinde fsrklilik yaratir. Sizil insanlarin tepkilerini yanlis yorumlayabilirsiniz, ayni sekilde onlar da. Oncelikle bir seans alip degerlendirilmenizde fayda var. Sikintinizin patolojik bir boyutu olup olmadigini anlamak gerek.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bağımlılık, Oyun Bağımlılığı, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Özgül Fobiler, Panik Bozukluğu, Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Kaygısı, Tükenmişlik, Motivasyon, İkili İlişkiler, Mükemmelliyetçilik, Agresyon (Saldırganlık), Ruminasyon (Zihinsel Geviş Getirme), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Kişiler Arası İletişim, Gelişimsel Bozukluklar, Kişilik Testleri, Dikkat Testleri, Zeka Testleri, Tanı Koydurucu Testler, Eğitim Psikolojisi, Stres Kaynaklı Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?