Sürekli Tartışıyoruz

04-12-2018 12:30

Merhaba ocak ayında 1 yıllık evliliğimizi dolduracağız. Evlenmeden önce eşimle çok iyi anlaşıyoruz. Ama özellikle son zamanlarda her hareketi batıyor ve art niyet arıyorum. Bazen kendimi paranoyak gibi hissediyorum. Sürekli kafamda bir şeyler var ne yapmalıyım?

Merhaba. Son zamanlarda değişen ne oldu öncelikle ona bakmak lazım ama bazen bazı durumları kendimiz çözemeyebiliriz. Bu konuda destek almak isterseniz randevu alabilirsiniz. Çünkü bazı detayları bilmeden tam olarak size yol göstermem mümkün değil. Geçmişle alakalı da olabilir şuan yaşadığınız bir kaç durum ile ilgili de olabilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?