Takıntı

06-04-2020 23:12

Ben her şeyi çok takıyorum insanların söylentilerini çok umursuyorum bazen içimde yersiz korku ve heyecan oluyor ve kendimi değersiz hissediyorum.

Merhabalar, Çevremizdeki insanların bizim hakkımızda her zaman söyleyecekleri birseyleri vardır. Ve başkalarını kontrol etmek yada degistirmek gibi bir sansimiz da yoktur. Bu durumda insanların söylentilerini takiyor olmak bizi yipratmaktan baska bir ise yaramaz. Ama kendimizi değiştirmek elimizde olan bir durum. Bu noktada yapabileceğiniz en guzel yaklaşım değersizlik hissinizden kurtulup, kendinizi daha çok severek, daha çok değer vererek, başkalarının ne düşündüklerini önemsemeden daha özgüvenli olmaktır. Bunu başarırken bir uzmandan destek almanız faydalı olur. Saglikli günler diliyorum.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozuklukları, İlişki Problemleri, İletişim Problemleri, Çözüm Odaklı Terapi, Fobiler, Yetişkin Terapi, Panik Atak, Sosyal Anksiyete, Bireysel Terapi, Yas Süreci, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Stresi ve Başa Çıkma Yolları, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Ergenlerle İletişim Yolları, Çocuk Gelişimi, Çocuk Eğitimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?