Takıntı

09-04-2020 19:39

Ben her şeyi çok takıyorum insanların söylentilerini çok umursuyorum bazen içimde yersiz korku ve heyecan oluyor ve kendimi değersiz hissediyorum.

Merhabalar, Çevremizdeki insanların bizim hakkımızda her zaman söyleyecekleri birseyleri vardır. Ve başkalarını kontrol etmek yada degistirmek gibi bir sansimiz da yoktur. Bu durumda insanların söylentilerini takiyor olmak bizi yipratmaktan baska bir ise yaramaz. Ama kendimizi değiştirmek elimizde olan bir durum. Bu noktada yapabileceğiniz en guzel yaklaşım değersizlik hissinizden kurtulup, kendinizi daha çok severek, daha çok değer vererek, başkalarının ne düşündüklerini önemsemeden daha özgüvenli olmaktır. Bunu başarırken bir uzmandan destek almanız faydalı olur. Saglikli günler diliyorum.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Kaygı Bozuklukları, Panik Atak, Sosyal Anksiyete, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yas Süreci, Fobiler, İlişki Problemleri, İletişim Problemleri, Aile Danışmanlığı, Yetişkin Terapi, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Sınav Stresi ve Başa Çıkma Yolları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?