Takıntı

25-02-2019 14:24

Eşyalarla bir sorunum var.Tamir edilen arabamdaki en küçük bir kusur, gardroptaki kırık, büfedeki çıkık beni aşırı derecede rahatsız ediyor, sıkılıkla aklıma geliyor ve böğrüme öküz oturmuş gibi hissediyorum. Çoğu zaman arabamı satmayı, büfe ve gardrobu camdan atmayı düşünüyorum.

Eksık olanı yanlış ı olanı tamamlama ıstegı sizin kendınızde gördüğünüz eksık diye düşündüğünüz tamamlama ihtıyacı duyduğunuz sanrıları eşya olarak ımgeleme yapmış gıbı duruyor zihnınız. Bu konuyu bilişsel davranış Terapisi üzerıne konuşarak ödevler üzerinden yok etmeye çalışabılırız..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, Empati, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Aşk İlişkileri, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, Evlilik Danışmanlığı, Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Kariyer Planlama, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Anaokulu Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Hamilelik, Loğusa Psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Travma, Yalan Söyleme Tutumları, Baş Etme Becerileri, Yas, Aldatma ve Aldatılma, Negatif tutumlar, Oyun terapisi, DenverII, Floortime, Otizm, DHEB, Kum Oyunu Terapisi, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?