Takıntı

23-12-2020 23:52

Bazı takıntılarım var. Mesela bazı sevdiğim şarkıları dinleyemiyorum ya da her zaman aynı çatal kaşık takımını kullanmak zorunda hissediyorum bunun gibi bir sürü şey var. Ve yapmazsam aile ile kavga edeceğime inanıyorum. Sorunun ne olduğunu anlayamıyorum.

Merhabalar, Öncelikle kesinlikle yalnız değilsiniz dünyada bunun gibi problemleri yaşayan milyonlarca insan var. Bir takım takıntılarınız var ama bunlardan kurtulmak kolay önemli olan inanmak ve sürece odaklanıp vazgeçmemek. Zaten süre ilerledikçe başardığınızı kendinizde göreceksiniz. Bu takıntılara bir son verebiliriz. Çünkü sizi maddi ve manevi sıkıntıya uğratıp zamanınızı çalıyorlar. İyi günler dilerim.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Ergen ve Yetişkin Terapisi, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Anksiyete, Fobiler, Öfke Kontrolü, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Diyabet, Onkoloji, Lohusalık Depresyonu, Vajinusmus ve Disparoni, Erken Boşalma, Sertleşme Bozukluğu, Kadın ve Erkekte Cinsel İsteksizlik, Cinsel İşlev Bozuklukları, Aile Danışmanlığı, Evlilik Öncesi Eğitim, Evlilik Sorunları, Evlilikte İletişim Becerilerini Arttırma, Aldatılma, Ayrılık ve Boşanma, Gebelik

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?