Travmalarla başa çıkamama

22-06-2021 18:41

Geçmişimde yaşadığım dışlanma hakaret zorbalık şiddet ve bastırılma şuan hayatımda sorunlar altında ezilmeme iş hayatımda mobbinge uğramama sebep oldu özgüvenim gelişmedi ve kararlı bir insan olamıyorum hayatımı düzene sokamıyorum ama bu sorundan artık kurtulmak istiyorum bunun için ne yapabilirim?

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Kişiler geçmiş yaşantılarına bağlı olarak ruhsal sorunlar yaşanabilir. Bahsettiğiniz konular büyük oranda öz güveni zedeleyici yaşantıları içeriyor. Bireylerin gerçek performanslarını ortaya koymasını engelleyen bu durumlar aynı zamanda yaşamdan keyif almayı da engeller. Özgüveni onarmak, hayatla ilişkiyi güçlendirmek için destekleyici bir terapiden yarar görebilirsiniz. Böylece bu konudaki duyarlılığı ve mutsuzluğu gidermek , yaşamın canlılığa ve iyiliğe kavuşması mümkün olabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Duygusal İlişki Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Depresyon, Kişilik Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Psikanalitik Terapi, Öfke Kontrol Problemleri, Öz Güven Problemleri, Yas Danışmanlığı, Somatizasyon Bozuklukları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?