Trikotillamani

19-03-2020 18:15

Çok uzun süredir geçmeyen saç yolma hastalığım var. Artık saçlarımın arasında çok boşluklar var. Bu hastalıktan nasıl kurtulabilirim?

Merhabalar, Saç yolma isteği ve eylemini size yaptıran etkenleri belirlemeniz gerekiyor. Size bunu yapmaya iten sebepler ve o an ne hissettiğiniz? Saçlarınızı kopardıktan sonra ne hissettiğiniz ve hangi duyguda kaldığınız çok önemli, sebepleri belirlendikten sonra sebeplerin yerine başka bir yöntem koyularak ortadan kaldırılabilir. Bu durumun sizi rahatsız etmesi ve farkında olmanız öncelikle ilk başarıdır. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Meslekte 10 Yıllık Deneyim, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Aile İlişkileri, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi, Çocuk İstismarı, Akran Zorbalığı, Ergenlik Dönemi, İletişim Problemleri, Öz Güven Eksikliği, Motivasyon, Stres Yönetimi, Öfke Kontrolü, Depresyon, Kardeş Kıskançlığı, Parmak Emme, Tırnak Yeme, 2 Yaş Sendromu, Tuvalet Eğitimi, Uyku Eğitimi, Yemek Eğitimi ve Düzeni, Çocuklarda Yas Danışmanlığı, Çocuklarda Depresyon, Çocuklarda Öfke, Çocuklarda Kaygı, Sınav Kaygısı, Okul Öncesi Gelişim, Hamilelik, Lohusa Psikolojisi, Çocuklarda Davranış Problemleri, Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri, Çift Terapisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?