Uyusma kalp krizi korkusu

21-06-2021 11:38

Sol kolumda uyuşukluk oluyor nefesim kesiliyor arada aniden ve kalp atışlarımı kontrol ediyorum parmağımla göğüsümde hep bi baskı hissediyorum terliyorum bu anda yardımcı olur musunuz

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Şikayetleriniz bir kaygı bozukluğunun sonucu olabilir. Dış dünyada somut bir travmatik (zorlayıcı acı veren olay) bir yaşantıya bağlı olabileceği gibi iç dünyanızdaki karmaşa ve kaygı verici yaşantılara da bağlı olabilir. Bu yönde yaptığınız tıbbi incelemelerde herhangi bir sorun görünmüyorsa; bu konuda değerlendirme için bir psikiyatriste başvurabilir ya da klinik psikologdan yardım alabilirsiniz. Terapide kaygılı durumun bedensel belirtileri ve ruhsal durumunuza yönelik destekleyici ve kaygı giderici bir yaklaşıma ihtiyaç olur. Böylece bu konudaki duyarlılığı ve mutsuzluğu gidermek , yaşamın yeniden eski güvenliğine kavuşması mümkün olabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çift ve İlişki Terapisi, Psikanalitik Terapi, Borderline-Bipolar, Narsizm, Depresyon, Anksiyet-Panik Bozukluk-Sosyal Fobi, Travma, Bağımlı Kişilik, OKB(Obsesif ve Kompulsif Bozukluk)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?