Uzun süredir ağlayamamak

09-04-2019 22:17

ağlamak istiyorum fakat bir türlü ağlayamıyorum. Bir sürü insan kaybettim, bir sürü dert yaşadım ama ağlayamıyorum 12 yıl oldu nedeni ne olabilri diye soracaktım.

Ağlamak duyguların dışa vurumudur. Özellikle olumsuz hissettiren duygular bedenden gözyaşı ile bir çıkış yolu bulur bu da biz rahatlatır. 12 sene önce hayatınızda ne oldu, önce onu düşünmelisiniz. Yaşadığınız her neyse duygusal bir katılık oluşturmuş olabilir. Ağlamayı bir güçsüzlük ve zayıflık olarak da algılamış olabilirsiniz, ancak bunların nedenlerini araştırmak lazım. Size tavsiyem duygularınızı hissetmekten çekinmeyin ve ağlayamıyorum diye de çok fazla düşünmeyin kendinizi rahat bırakın . Duygularınızı kontrol etmekten vazgeçip bırakabilirseniz doğal süreçte ağlamaya da başlarsınız.Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bireysel Terapi, Grup Terapisi, Evlilik ve Çift Terapisi, Fobiler, Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Stresle Başa Çıkma, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Ilişki Bağımlılığı, Özgüven Eksikliği, Bilişsel Davranışçı Terapi, Ebeveyn Danışmanlığı, Çözüm Odakli Terapi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?