Ya hep ya hiç

02-12-2021 01:21

çok asabi bir insanım kızdığım herşeye kızabiliyorum ama sakin ol diye kendimi telkinleyip sakin kalmaya çalıştığım zamanlarda ise çok kızılacak şeylere dahi sakin kalıyorum yani bir dengem yok kızınca herşeye aşırı öfkeli oluyorum, sakin kalayım dediğimde en olmadık şeylere sakin kalabiliyorum.

Merhaba, sanıyorum ki öfkelenme ve sakin kalma davranışlara sahipsiniz fakat bunları doğru zamanda ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmede sorun yaşıyorsunuz. Yaşanan durumlar karşısında dengeli ve sağlıklı tepkiler verebilmek için duygu ve düşüncelerinizin farkında olmanız ve olayı zihinsel süreçlerden geçirmeye çalışmanız işe yarayabilir. Olayı özümsediğinizde doğru tepkiyi daha rahat belirleyebilirsiniz. Yeterli gelmediği durumda benden ya da başka bir uzmandan yardım alabilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Anksiyete, Öz Güven Eksikliği, Sosyal ve İlişkisel Sorunlar, Aile İçi Çatışmalar, Travma, Yas, Dikkat Eksikliği, Panik Bozukluk, Sınav Kaygısı, Romantik İlişkiler, İletişim Problemleri, Kendini Tanıma ve Anlama

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?