Yardımmm

08-12-2020 13:44

Bende önceden de var olan ancak 2 ay önce yaşadığım travma ile daha da artan kendi karakterime zıt iç seslerim var. 2 ay içerisinde sesler,uykusuzluk, aşırı sinir aileyle zıtlık unutkanlık arttı ve zihinde zaman zaman kesinti oluyor.

Travma olarak tanımladığınız yaşantının ele alınması şikayetlerinizin şiddeti ve sıklığında olumlu yönde değişiklikler yaratacaktır. Bu yaşantınızın yarattığı duygunun ne olduğuna kontrollü, güvenli bir ortamda odaklanabilirsiniz. Duygunun ne olduğunu fark ettiğinizde ağlama isteği, vücutta hafif seğirmeler yaşanabilir. Bunlar tahammül edilebilecek boyuttaysa duygunun ne olduğuna şefkatle ve eleştirmeden, yargısız bir gözden bakmaya devam edebilirsiniz. Duygunun ne olduğuna bakmanın zorlayıcı olabileceğini düşünüyorsanız bir uzman desteğine başvurmayı düşünebilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Şema Terapi, Mod Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kişilerarası Nörobiyoloji, Kriz ve Travma, Şiddetsiz İletişim, Duygusal İlişkilerde Çatışmalar, Hedef Belirleme, Motivasyon, Pozitif Düşünce, Stres Yönetimi, Etkili Öğrenme Becerileri, Sınav Kaygısı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?