Yasak aşk

21-10-2021 16:05

Merhaba, evli bir adamla 1 senedir ilişki yaşıyorum ve 1 senedir herşey çok güzelken birden kaygılarım, şüphelerim, korkularım başladı. İlişkimi bitirmeyi asla düşünmüyorum fakat partnerime olan güvenim git gide azalıyor. Ona olan güvensizliğimi nasıl giderebilirim?

İlişkinize nasıl başlandığınız ne kadar önemliyse başlangıçları sürdürmek de o kadar kıymetlidir. İlişkideki güven ise sonradan inşaa edilebilen fakat farklı engellerde şekil değiştiren ince bir çizgidir. Her ilişkinin farklı dinamikleri olması ve kurulan iletişimin biricik olması nedeniyle maalesef size genel bir cevap vermem mümkün değildir. Bu sebeple kendinizi ve ilişkinizi daha iyi keşfedebilmeniz için seanslara başlamanızı öneririm. İyi günler dilerim. Hoşçakalın!
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bireysel Terapi, Çift ve Aile Terapisi, Romantik İlişkiler, Bilişsel Davranışçı Terapi, Depresyon, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Bağlanma Problemleri, Evlilik ve İletişim Problemleri, Aldatma, Ayrılma ve Boşanma, Aile İçi İletişim Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Özgül Fobiler, Stresle Başa Çıkma, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?