Yoğun kaygılarım var

02-01-2022 21:05

Merhaba, bir işte çalışıyorum aşırı stresli. Ve ben artık bu işle alakalı her şeyi kafama takmaya başladım. Sürekli ağlıyorum sürekli sinirliyim dişlerimi istemsiz sıkıyorum artık ağzım dişlerim çenem ağrıyor. Belli olmayan durumlar yüzünden kendimi çok sıkıntıya sokuyorum sürekli senaryo yazıyorum.

Merhabalar, yoğun stres gerektiren işlerde çalışan bireylerde sıklıkla stres yönetimiyle ilişkili problemler ortaya çıkabilmektedir. Yoğun stresli işler bireylerde depresif belirtilerin oluşmasına, öfkenin belirmesine, uykuda düzensizliklerin oluşmasına, ruminatif düşünmeye ve hassaslaşmaya sebep olabilmektedir. Bireyler yaşam şartları gereği bu işlerde çalışmaya devam ettiklerinde ister istemez kendilerini bir kıskacın içinde bulabiliyorlar. İş ile alakalı problemler için çözüm sağlanamadığında, bireyler kendilerini tükenmiş hissedebilirler. Dilerseniz görüşmelere başlayıp yoğun stresli işinizin sizin üzerinizde oluşturduğu etkiler için neler yapabileceğimize birlikte bakıp, birlikte probleminiz için bir eylem planı oluşturabiliriz. İyi günler dilerim.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi, Depresyon, Panik Bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Sosyal Anksiyete Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke ve Stres Yönetimi, Alkol Bağımlılığı, Kumar Bağımlılığı, Yas ve Kayıp

HEMEN SEANSA BAŞLA
RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?