anksiyete

07-05-2019 22:34

Her şeyi o kadar çok düşünüyorum ki düşünmekten tüm enerjimi kaybediyorum yorgun hissediyorum. İstediğim bir şeyi halledemezsem ve hata yaparsam kendimi değersiz ve beceriksiz hissedebiliyorum. .Çözemediğim bazı korkularım var. Gerçekten bazen ne yapmam gerektiğini bilemiyorum.

Bu gibi durumlarda Bilişsel Davranışçı Terapi etkili olabilir. Olgu/durum tabloları oluşturarak ve alternatifleri görmeye çalışarak çalışılabilir. Ayrıca önyargılarınızın keşfedilmesi ve bunların "cımbızlanması" gerekir diye düşünüyorum.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bağımlılık, Oyun Bağımlılığı, Duygudurum Bozuklukları, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Özgül Fobiler, Panik Bozukluğu, Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Kaygısı, Tükenmişlik, Motivasyon, İkili İlişkiler, Mükemmelliyetçilik, Agresyon (Saldırganlık), Ruminasyon (Zihinsel Geviş Getirme), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Kişiler Arası İletişim, Gelişimsel Bozukluklar, Kişilik Testleri, Dikkat Testleri, Zeka Testleri, Tanı Koydurucu Testler, Eğitim Psikolojisi, Stres Kaynaklı Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları

HEMEN SEANSA BAŞLA
RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?