ayrılık sonrası

20-08-2020 19:50

yaklaşık bir ay önce 2 yıllık ciddi ilişkim bitti. kendimi kandırılmış, değersizleşmiş ve yetersiz hissediyorum. yeni mezunum işe başlamak için can atardım ama motivasyonumu kaybettim. evden bile çıkmak istemiyorum. giderek kötü bi hal almaya başladı. eski gücümü geri istiyorum.

Merhabalar, uzun süreli bir ilişkinin bitişi kişileri derinden sarsabiliyor. Bu gibi durumlarda kendinizi kötü, depresif hissetmeniz belli bir süre için normal karşılanabilir. Fakat bu ruh halinden uzun bir dönem çıkamıyor hale gelmeniz ya da rutin yaşantınıza devam etmeniz konusunda aşırı bir engel teşkil ettiği bir durumda psikolojik destek almanızı öneririm. Psikolojik destek sürecinde kandırılmışlık, değersizlik, yetersizlik hislerinizin üzerinde çalışılarak işlevsel olan düşüncelere geçişinize destek olunabilir. Kendinize iyi bakın.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bireysel Terapi, Aile Danışmanlığı, Çözüm Odaklı Terapi, Evlilik Terapisi, Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Cinsel Danışmanlık, İlişkiler, Aşk Acısı, Çift Problemleri, Romantik İlişkiler, Aile İçi Çatışmalar, İletişim Problemleri, Evlilik Sorunları, Vajinismus, Erken Boşalma, Aile Çocuk İlişkileri, Çocuk Psikolojisi, Ergen ve Ebeveyn İletişimi, Ergen Terapisi, Mesleki Rehberlik, Sınav Kaygısı, Özgüven Problemi, Kariyer Danışmanlığı, Stres, Öfke Kontrolü

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?