babam annemi aldatıyor

23-04-2020 11:47

Ben 6-7 yaşımdayken babam teyzemle aldattı annemi , sonra hep yanımda kavga ettiler . Şiddet uyguladı anneme ve ben buna bizzat şahit oldum . Hala da devam ediyor aldatması başka kadınlarla, üstelik fake hesap açıp konuşuyor kadınlarla. Liseye geçeceğim. Annem biliyor mu bilmiyorum . Dayanamıyorum.

Merhabalar; Yaşınızın ve gelişiminizin dönemi açısından şahit olduklarınız ve bildiklerinizin ağırlığını anlıyorum. Aile içerisinde yaşanılan bu durumlarda öncelikle kendi başımıza halletmeye çalışmak ve yok saymak malesef çözüm getirmiyor. Mutlaka görüşme yapmamızı öneriyorum. Sevgiler..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Meslekte 10 Yıllık Deneyim, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi, Akran Zorbalığı, Kardeş Kıskançlığı, Parmak Emme, Tırnak Yeme, 2 Yaş Sendromu, 3 Yaş Sendorumu, Tuvalet Eğitimi, Uyku Eğitimi, Yemek Eğitimi ve Düzeni, Çocuklarda Yas Danışmanlığı, Çocuklarda Depresyon, Çocuklarda Öfke, Çocuklarda Kaygı, Sınav Kaygısı, Okula Alışma Süreci (Oryantasyon), Okul Öncesi Gelişim, Hamilelik, Lohusa Psikolojisi, Çocuklarda Davranış Problemleri, Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?