bulumia

30-04-2020 12:27

Oruç tutarken kendimi kısıtlanmış hissediyorum. Yemek yiyememek aç kalkmak beni derinden etkiliyor,sürekli ağlamak istiyorum.Kendimi çok kötü hissediyorum. Ne yapmalıyım ?

Merhabalar, Yemek ile olan bu ilişkiniz zorlayıcı durmakla birlikte aç kalmanın sizde yarattığı ağlama isteği üzerine düşünülmesi gereken bir nokta. Sanki elinizden alınan yada sizin kendinize sunmadığını bu yemek bir şeyi kaybetmek gibi deneyimleniyor. Belki bir annenin çocuğuna meme vermemesi orada çocuğun memeyi ve dolayısıyla o doygunluk hissini ısrarla talep etmesi gibi. Bir yanı ile cezalandırmayı düşündüren bir hali var. Bu noktada bu duygu durumları ile karşılaşmak istemiyorsanız ya bunu kendinize yaşatmamalı ya da bu durumu terapi ile işlemelisiniz sanırım.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Panik Atak, Anksiyete, Lgbti, İletişim Problemleri, Fobiler, Kaygı, Travma Danışmanlığı, Mülteci Danışmanlığı, Başa Çıkma Becerileri, Boşanma, Deneyimsel Oyun, Bireysel Terapi, Ebeveyn Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı, Mesleki Danışmanlık, Sınav Kaygısı, Stresle Başa Çıkma, Öz Güven Problemi, Öfke Kontrolü

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?