cinsel istek azlığı

30-01-2022 11:05

Merhaba ben 49 yaşımda bir bireyim cinsel yönden çok aktif bir evlilik hayatı geçirdim, son 1 yıldır zaman zaman durgunlaşan bazen hiç istek olmayan zanalar yaşıyorum kafam çok dolu bir iş kazası geçirdim çok sıkıntılı bir süreç yaşadım. Ne yapmam lazım.

Merhaba hoşgeldiniz, Dikkat eksikliği, iştahsızlık veya eşlik eden yeme bozuklukları, uykuda problemler, kolay öfkelenme, travma anının flaş anlar olarak bellekte yeniden canlanması, cinsel isteksizlik veya cinsel bozukluklar travma sonrası görülebilen belirtilerdir. Bir yıllık bir süreden bahsediyorsunuz. Travma Sonrası Stres Bozukluğu olabilir. İyileşme önündeki en temel engeller ise yardım aramaya çekinme, umutsuzluk, olayı hatırlamaktan kaçınma gibi durumlar olabilmektedir. Bu sorunların farkına varıp, bir uzmandan yardım almak sorunların çözümünü kolaylaştıracaktır. Sevgilerimle..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon/Kaygı Bozuklukları, Çift Terapisi, Öz Güven/Öz Şefkat, Yas Danışmanlığı, Cinsel İşlev Bozuklukları, Cinsel Kimlik, Obsesif Kompulsif Bozukluk(Takıntı), Travma, Bipolar Bozukluk, Anksiyete Bozukluğu, Fobiler, Öfke Kontrol Problemleri, Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Yeme Bozuklukları, Çocuk/Ergen Psikolojisi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?