cinsellik

31-05-2021 02:33

Merhaba.Ben birinden hoslanirim daha sonra o adamla birlikte olunca ilk defasinda beni heyecanlandirir. Ama artik 2-ci kez o adam beni costuramaz.Ve artik biriyle birlikte oldugum zaman hic bir sey hiss etmiyorum. hislerim sanki yok olmus. bunun sebebi ne ola bilir? tedavi edile bilecek bir seymi?

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Sizin için hoşlandığınız kişi ile ilk cinsel ilişki çekici iken sonraki ilişkilerde çekiciliğini yitirdiğini ifade ediyorsunuz. Bunun nedeni kişinin ruhsal yapısıyla ilişkilidir. Ancak elde edilecek şeyin ilk ilişkiden sonra tükendiğine ya da partnerinize sunacağınız şeyin tükendiğine dair bir inancın heyecanınızı öldürdüğü mümkün olabilir. Bir başka olasılık, aradığınız şeyi bulamadığınıza dair umutsuzluk olabilir. Bu konuda yapılacak bir terapi sizin kendinize ve partnerinize bakış açınıza ve cinsellikle ilgili algılarınıza odaklanabilir. Böylece değişim sağlanabilir. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Psikanalitik/Psikodinamik Terapi, Çift ve İlişki Terapisi, Kıskançlık ve Güvensizlik, Aldatma Aldatılma, Cinsel Sorunlar, Ayrılık ve Terkedilme ile Başetme, Depresyon, Obsesif (Takıntı) ve Kompulsif Bozukluk, Borderline-Bipolar Bozukluk-Manik Depresif, Narsistik Kişilik, Bağımlı kişilik, Panik Atak-Anksiyete-Sosyal Fobi, Öfke Kontrolü, Öz Güven, Bağımlılık(Alkol-Madde-Kumar.., Travma (Kayıp ve Yas)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?