cocuklukta taciz

13-08-2020 06:29

Merhaba, ben cocukken yillar boyunca tacize tecavuze ugradim.35 yasindatim artik yuzlesiyorum, ve bu konu ile ilgilenen bir uzmanla utandigimdan mesajlasarak gorusmek istiyorum.

MERHABA, SEVGİLİ DANIŞANIM. ÖNCELİKLE YAŞADIKLARINIZLA İLGİLİ GÖRÜŞMEK, KONUŞMAK, BU KONUDA ÇALIŞMAK İSTEMENİZİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTERİM. ZANNEDİLDİĞİNDEN ÇOK DAHA FAZLA İNSANIN KADIN YA DA ERKEK FARKETMEKSİZİN ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE BU TÜR DURUMLARA MARUZ KALDIĞINI BİZ RUH SAĞLIĞI ÇALIŞANLARI BİLİYORUZ. YAŞANILANLARI KONUŞMAK YA DA BU KONUDA RAHATSIZ OLMAK DOĞAL ANCAK, YÜZLEŞME SÜRECİNDE SİZE EŞLİK EDECEK BİR UZMANLA EN AZINDAN SESLİ GÖRÜŞME YAPABİLMENİZ ZAMANI DOĞRU VE EFEKTİF KULLANMA AÇISINDAN MESAJDAN ÇOK DAHA FAYDALI OLACAKTIR. SESLİ GÖRÜŞME, HEM SİZİN RAHAT OLMANIZI SAĞLAR, HEM DE DANIŞAN İLE DAHA BÜTÜNLEŞEN BİR İLETİŞİM KURMUŞ OLURSUNUZ. KESİNLİKLE YALNIZ DEĞİLSİNİZ. SEVGİLER..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

23 Yıllık Mesleki Deneyim, Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Bireysel Psikoterapi, Ebeveyn Danışmanlığı, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Çift Terapisi, Evlilik Sorunları, Depresyon, Anksiyete Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Duygu Durum Bozukluklarında Destekleyici Terapi, Kişilik Bozukluklarında Destekleyici Terapi, Sınav Kaygısı, Uyku Bozuklukları, Parmak Emme, Tik Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Vaginismus, Cinsel İsteksizlik, Erektil Disfonksiyon, Ergenlerde Terapi ve Danışmanlık, Bağımlılık Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı, Psikotik Hasta Ailesine Danışmanlık

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?