değersizlik hissi

07-05-2019 22:38

Şuan üniversite okuyorum ve okuduğum bölüm beni çok yıpratıyor. Devam etmek zorunda olduğum içinde dayanmaya çalışıyorum. Fakat aşamadığım bazı şeyler var psikolojik olarak. Kendime saygımı artırmak için ne yapmam gerekiyor. Mutlu muyum değil miyim onu bile bilemiyorum.

Merhabalar, öncelikle istemediği bir bölüm okuyup bölüm bırakmış biri olarak sizi anladığımı düşünüyorum. Öncelikle kendinize bakış açınızı neler etkiliyor, bunları düşünmeniz gerekiyor. Ne zamandır yetersizlik duygunuz size eşlik ediyor, o duyguyu hangi duyguyla değiştirmek istersiniz? Bu değişim için sizi güçlü kılacak unsurlar nelerdir? Neler size "bölüme devam etmelisin" mesajı veriyor? Başarılı olmak ya da güçlü olmak size ne anlam ifade ediyor? Bu sorulara kendi içinizde yanıt vermeye başlamanız sizi bir şekilde yönlendirecektir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Evlilik Problemleri, Travma, Ölüm ve Yas, Depresyon, Evlilikte Cinsellik, Boşanma Sonrası İlişkiler, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Kriz ve Yas Danışmanlığı, Romantik İlişkiler

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?