düşüncelerim

02.03.2020 05:18

26 yıl önceki aşık olduğum kız birden aklıma girdi onu düşünmekten çıldıracağım kız nerede ne yapıyor bilmiyorum ama görmek için can atıyorum ben delirmeyemi başladım yoksa bilmiyorum.


Rumuz: selahattin Kategori: Yoğun Kaygılarım Var


Psikolog Firdevs KAYA Cevabı:


Merhaba hatıralar bazen ansızın gelıverıyor degıl mı 🤗 26 yıl cok uzun bır zaman , merakınızu gıdersenız kıme ne zararı dokunacak . Muhtemelen kendı hayatını kurmus bır duzende yasıyordur . Kendınızı bu denli sıkmak yerıne merakınızı gıderebılırsınız .
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Aşk ilişkileri, Romantik ilişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Evlilik Danışmanlığı, Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Aile danısmanlığı, Kariyer Planlama, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Anaokulu Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Hamilelik, Loğusa psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Travma, Yalan Söyleme Tutumları, Baş Etme Becerileri, Yas, Aldatma ve Aldatılma, Negatif tutumlar, Oyun terapisi, DenverII, Floortıme, Otizm, DHEB, Kum oyunu terapisi, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?