düşüncelerim

02-03-2020 05:18

26 yıl önceki aşık olduğum kız birden aklıma girdi onu düşünmekten çıldıracağım kız nerede ne yapıyor bilmiyorum ama görmek için can atıyorum ben delirmeyemi başladım yoksa bilmiyorum.

Merhaba hatıralar bazen ansızın gelıverıyor degıl mı 🤗 26 yıl cok uzun bır zaman , merakınızu gıdersenız kıme ne zararı dokunacak . Muhtemelen kendı hayatını kurmus bır duzende yasıyordur . Kendınızı bu denli sıkmak yerıne merakınızı gıderebılırsınız .
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, Empati, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Aşk İlişkileri, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, Evlilik Danışmanlığı, Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Kariyer Planlama, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Anaokulu Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Hamilelik, Loğusa Psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Travma, Yalan Söyleme Tutumları, Baş Etme Becerileri, Yas, Aldatma ve Aldatılma, Negatif tutumlar, Oyun terapisi, DenverII, Floortime, Otizm, DHEB, Kum Oyunu Terapisi, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?