eşime nasıl davranmalıyım.

15-03-2023 14:05

Eşim tamamen bencillik sınırının zirvesini zorluyor. her söylenen cümleden kendine göre ifadeler yaratıyor. böyle bir kişiyle nasıl bir yaklaşım içinde olmalıyım. annesi, babası, ablası ve yakınları ile küsmüş durumda iletişim tamamen kesilmiş durumda. bu durumda ben ne yapmalıyım.

Merhaba, eşiniz çevresindekilere karşı olumsuz duygular besliyor ve iletişime açık değil. Muhtemelen kendisinin haklı olduğuna ve çevresinin ona haksızlık yaptığına inanıyor. Eşinizin duygu ve düşüncelerinin düzenlemesine ihtiyacı var gibi gözüküyor. O nedenle eşinizin terapi almaya ikna edebilmenizin ona faydası olacaktır. Onun duygu ve düşünceleri değişmediği sürece sizin davranış değiştirmenizin çok de etkili olmayacağı kanısındayım.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon, Obsesif Kompülsif Bozukluklar, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Kayıp ve Yas, Öz Güven Problemleri, Öfke Kontrol Bozuklukları, Vajinusmus, Bireysel/Yetişkin Terapi, Yas Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), ACT Kabul ve Kararlılık Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, Filial Terapi

HEMEN SEANSA BAŞLA
RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?