kaygım neden artıyor?

17-11-2021 11:25

Bir anda birden kendimi mutsuz hissediyorum. Sürekli en iyi şeyi giymek istiyorum ve kendimle barışık değilim. Her şeyi çok kafaya takıyorum ve hayattan zevk alamıyorum. Stresten dolayı çarpıntım oluşuyor ve başıma bir şey gelecek diye çok kaygı duyuyorum.

Merhaba, anlattıklarınızdan yola çıkarak hayatınızda bir takım boşlukların yer aldığını doyum sağlayabileceğiniz şeylerin eksikliğini hissettiğinizi düşündüm. Kendinizle ilgili olumsuz benlik algınızın olması bu durumu daha da güçleştiriyor olmalı. Yaşadığınız sıkıntılar bedeninize yansımakta ve bedeninizdeki gerginlik de yine sizde kaygı uyandırmaktadır. Bu kısır döngüyü kırabilmek, hayata karşı sürdürdüğünüz tutumunuzu değiştirmek, farklı bakış açıları kazanmak, kafanıza takılan konuların hayatınız için önem derecesini belirleyerek tutma-bırakma kararını vermek yaşadıklarınızı hafifletme konusunda yardımcı olacaktır. Dilerseniz bu süreçte yanınızda olarak size destek sağlayabilirim ya da başka bir uzmandan yardım isteyebilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Öz Güven Eksikliği, Aile Danışmanlığı, Travma, Yas Danışmanlığı, Dikkat Eksikliği, Panik Bozukluk, İletişim Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?