kıskançlık

20-09-2019 15:31

merhabalar.eşimle ilgili çok kıskançlık duygularım arttı.onu herkesten kıskanıyom.yıllar önce normal olan olayları kurguluyorum ve eşimin beni başkaları ile aldattığını düşünüyorum.onu görmek istemiyorum.çevremizde bu kurguladığım olaylarla ilgili sandığım kişilere kin duyuyorum.

Merhaba. Bu duygularınızın mutlaka bir sebebi olmalı. Kimse kimseyi kendisini bunkadar rahatsız edecek aşamada ortada hiçbir şey yokken kıskanmaz diye düşünüyorum. Mutlu akşamlar:)
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?