loser...

22-06-2023 12:17

Çok uzun bir süredir at gözlüğü takarak önümdeki tüm seçenekleri elimin tersiyle ittiğimi,çevremdeki kimseyi dinlemediğimi,çok bir şey biliyormuş gibi burnumun doğrultusunda gittiğimi çok geç fark ettim.Ve bunun pişmanlığıyla nasıl baş edeceğim bilmiyorum.

Merhabalar. Duygular bedenimize gelen bilge misafirlerdir, kulak verirsek bizimle konuşurlar. Yaşadığınız pişmanlık duygusu yanında deneyim ve tecrübelerle gelmiş görünüyor. Duygularımızla baş etme becerilerine yönelik çalışmalarda bulunuyoruz. Dilerseniz zihninizden geçenleri gözlemleme, duygularınızla baş etme ve davranışlarınız üzerinde kontrolünüzü artırmaya yönelik terapi yardımı alabilirsiniz. Saygıyla.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Depresyon, Fobiler, Öz Güven Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri, İletişim Problemleri, Motivasyon Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Bireysel/Yetişkin Terapisi, Kariyer Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Eklektik Yaklaşım, Bilinçli Farkındalık- Öz Şefkat, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Sanat Terapisi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?