merhaba

25-03-2019 22:26

9 a gidiyorum gelecek için çok kaygım var çevremdi çoğu kişi çalışmam için baskı yapıyor çalışıyorum ama sanki gelecekte hiçbirşey olamayacağım gibi geliyor sizce napmalıyım?

Merhaba. Yaşınız gereği bu tarz kaygılar yaşamanızı normal karşılıyorum. Ama yine de gelecekte hiç bir şey olamayacakmış gibi bir his çok da normal gözükmüyor. Bunun nedenleri düşünmelisiniz. Kendinize olan güveninizin neden azaldığını bulmaya çalışırsanız belki faydası olur.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?