neden böyle rüyalar görüyorum ?

06-02-2020 12:24

belli aralıklarla ama aynı konseptle rüyamda hep sevgilimin beni aldattığını , bana yalanlar söylediğini , ben bunları dile getirince de hiçbir şey olmamış gibi davrandığını görüyorum gerçek hayatta buna benzer bile bir olay yaşanmamışken neden böyle rüyalar görüyor olabilirim ?

Merhaba. Buna olan korkunuzun normalin üstünde olması sebebiyle olabilir. Bilinçaltınıza atmışsınızdır. Ve rüya şeklinde ortaya çıkıyordur. Ufak da olsa böyle bir şeyin konusu geçmiştir o size böyle bir şey yaşanırsa konuyu hiç önemsemeyeceğini belli etmiştir. Bunlara benzer şeyler olabilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?