öfke

28-03-2019 14:13

merhaba çalışdığım işyerinde daha yarım saat önce yaşadığım mantıken ufak görünen bi sorun için o kadar öfkelendim ki öfkem direk ellerimde titremeyle kendni gösterdi böle bişe için bu kadar ellerimi titretmesi beni korkuttu..böle bi durumda ne düşünmeliyim iyi hisetmek için ne yapmalıyım?

Stres altında olmak insanların hormonlarını harekete geçirerek onlarda fizyolojik belirtilere sebep olabilmekte. Siz de öfke anında bunu yaşamış olmalısınız. Nasıl ki kaygı durumunda bedende bazı tepkiler ortaya çıkıyorsa öfke durumunda da bunlar ortaya çıkmaktadır. Sizi öfkelendiren durum üzerine düşünmenizi istiyorum, sizi bu kadar öfkelendiren nedir? Hangi sözü ya da davranışı tehdit olarak algıladınız? Öfke durumunu yaşamınızın başka zamanlarında da yaşıyor musunuz? Bu sorulara cevap bulmak sizin öfkenizi kontrol etmenize yardım edebilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Evlilik Problemleri, Travma, Ölüm ve Yas, Depresyon, Evlilikte Cinsellik, Boşanma Sonrası İlişkiler, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Kriz ve Yas Danışmanlığı, Romantik İlişkiler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?