oğlum

31-03-2020 17:13

7 yaşında çok akıllı bir oğlum var. hep onun öldüğünü düşünüyorum.ve sanki onun ölmesini istiyorum.(aslında ölmesini istemek de değil o acıyı yaşamak istiyorum sanki)ama kaybetmekten de bir o kadar korkuyorum. o da bana çok düşkün. bu duygudan dolayı kendimden utanıyorum.

Merhabalar, Aklımıza gelen hayali yaşanmış düşünceler olabilir. Bu çok normaldir. Çok sevdiğimiz insanların yasıyla baş etme durumunu gerçekten yaşamadan bilincimiz bize bu oyunu oynayabilir. Yaşanırca nasıl başa çıkarım? sorusu üzerine mutlaka bu tür şeyler aklınıza geliyor. Tabiki gerçekten böyle bir şeyin yaşanmasını istemiyorsunuz. Onu çok sevdiğiniz için kaybetme korkusu yaşıyor olabilirsiniz. Ebeveynler korumacılık duygusuyla kaygıları oluşabiliyor. Çocuğunuza yaklaşımınızda korumacılık düzeyinin gözden geçirebilirsiniz. Burada takıldığınız bir durumda da başvurabilirsiniz. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Meslekte 10 Yıllık Deneyim, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi, Akran Zorbalığı, Kardeş Kıskançlığı, Parmak Emme, Tırnak Yeme, 2 Yaş Sendromu, 3 Yaş Sendorumu, Tuvalet Eğitimi, Uyku Eğitimi, Yemek Eğitimi ve Düzeni, Çocuklarda Yas Danışmanlığı, Çocuklarda Depresyon, Çocuklarda Öfke, Çocuklarda Kaygı, Sınav Kaygısı, Okula Alışma Süreci (Oryantasyon), Okul Öncesi Gelişim, Hamilelik, Lohusa Psikolojisi, Çocuklarda Davranış Problemleri, Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?