okb

28-03-2021 15:18

Kardeşim 15 yaşında okb hastası. İlaçlarını düzenli olarak alıyor. Psikolog dan da destek aldı fakat biz pek memnun kalmadık sadece dinliyor ve ne yapması gerektiğini söylüyor. Daha etkili bir çözümü tedavisi varmı. İlaçlara bağımlı kalmasını istemiyoruz şahsen. Teşekkürler..

Merhabalar, Yapılan araştırmalara göre Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemleri OKB için en etkili terapi yöntemlerinden bir tanesidir. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını yapmış ya da yapan BDT yöntemiyle çalışan bir psikologtan yardım almak kardeşiniz için faydalı olabilir. Benimle görüşmek isterseniz randevu alabilirsiniz.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapiler, Aile/Çift Danışmanlığı, Flört Şiddeti, Anksiyete, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Panik Bozukluk, Özgül Fobiler, Sınav Kaygısı, Kişilik Bozuklukları, Alkol ve Madde Kullanım Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Öfke Kontrolü, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kayıp ve Yas, Mindfulness, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Cinsel Kimlik, Sosyal Fobi, Yeme Bozuklukları, Therapy in English

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?