psikolojimi nasıl düzeltebilirim

08-08-2019 21:31

Merhaba. Üniversite öğrencisiyim okulum uzadı ve sene içinde arkadaşlarımla ilgili sıkıntılar yaşadım. Ailem ve sosyal yaşantımla ilgili de ufak problemler yaşadım. Kendimi başarısız ve mutsuz hissediyorum.Psikolojimi nasıl düzeltebilirim.

Merhabalar, hayatınızda pek çok alanda çeşitli zorlanmalar yaşamışsınız ve bu durum kendinize yönelik algınızda başarızlık, mutsuzluk gibi olumsuz atıflar yapmanıza neden olmuş. Peki bu durumlar gerçekten başarız olduğunuzu gösteriyor mu? Size göre başarı nedir? Tüm bu sorunların cevaplarını bir uzman yardımıyla incelemenizi ve kendinize yönelik fikirlerinizi yeniden şekillendirilmesi adına bir uzmandan destek almanızı öneririm.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Panik Atak, Anksiyete, Evlilik Sorunları, Aile Danışmanlığı, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Çift Danışmanlığı, Mesleki Danışmanlık, Kariyer Danışmanlığı, Sınav Danışmanlığı, Çocuk ve Ergen Terapisi, Ergenlik Problemleri, İletişim Problemleri, Fobiler, Sosyal Fobi, Kaygı, Hamilelik, Çocuklarda Davranış Değiştirme, Travma Danışmanlığı, Başa Çıkma Becerileri, Boşanma, Aldatma ve Aldatılma, Aile İçi Çatışmalar, Oyun Terapisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?