Ezgi Şahin, Klinik Psikolog

Ezgi Şahin

Klinik Psikolog

RANDEVU AL

Seans

76

Danışan

21

Derece

5,0
Merhaba.

Ben, Klinik Psikolog & Aile Danışmanı Ezgi Şahin.

Lisans eğitimimi İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Psikoloji Bölümünde tamamladıktan sonra Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Tezli Klinik Psikoloji alanında, “Bağlanma Örüntüleri ve Obsesif Kompulsif Belirtiler Arasındaki İlişkide Duygu Düzenleme Şekillerinin Aracı Rolünün Araştırılması” konulu tezim ile uzmanlığımı tamamladım. Lisans sürecim boyunca; İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve özel bir hastanede stajlarımı yaptım.

Aynı zamanda aile danışmanlığı eğitimimi de 464 saatlik Milli Eğitim Bakanlığı Sertifika Programı ile tamamlayarak “Aile Danışmanı” olmaya hak kazandım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, EMDR Terapi ve Oyun Terapisi alanlarında uzmanlık eğitimlerimi aldım.

Özel bir klinikte ergen ve yetişkin terapi alanında çalışmaya devam etmekteyim.

Evimdeki Psikolog platformunda olmaktan ve sizlerle tanışmaktan mutluluk duyuyorum.

Görüşmek üzere.

UZMANLIK ALANLARI

 • Depresyon
 • Kaygı Bozuklukları
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB)
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)
 • Aile Terapisi
 • Çift Terapisi
 • Panik Atak
 • Fobiler
 • Motivasyon
 • Ergenlikte Terapi
 • Yetişkin Bilişsel Davranışçı Terapi

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2015-2017 / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/İstanbul Haliç Üniversitesi / Klinik Psikoloji
 • 2010-2015 / Lisans / Türkiye/İstanbul/İstanbul Bilgi Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

Ezgi Şahin

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Ezgi Hanım ile 8. seansım sanırım ve kendisi ile inanılmaz bir yolculuğa çıktık. Bana çok şey öğretti, yol göstermekten ziyade kendi yolumu açtırdı ki bu beni ben yapan değerlerin arasında var olan sorunlara karşı bir çözüm oldu. Biliyorum yolculuğumuz daha çok uzun fakat her kim bu yorumu okuyorsa bilsin ki Ezgi Hanım'ın uzmanlığı ve bakış açısı hkendi hayatlarında bir ışık olacaktır.

Tesekkur ederim sevgili ezgi

Ezgi Hanım ile 6. seansımız ve inanılmaz bir ilerleme kaydediyorum psikolojik durumlarımla ilgili. Kendisi çok nazik, anlayışlı ve bir nevi içinizi görebilen bir yol arkadaşı. Terapilerinde kullandığı pozitif dil ile benim ruhuma iyi gelen yaralarımı iyileştiren ve her seans da hayatta karşılaştığım zorluklarla alakalı derinlemesine incelemelerde ve yol göstermelerinde bulunuyor. Terapimiz daha devam ediyor, şimdiden herkese önerebilirim, kendisi tam bir profesyonel psikolog.

ezgi hanım ile ilk görüşmemi tamamladım, çok keyifli ve içten bir görüşmeydi. bu sürece onunla devam etmeye karar verdim . kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum

Seviliyorsunuz gerçekten hanımefendi beni ben yapmanıza az kaldı ....Beni çekip çıkarttığınız kuyu o kadar derin ve karanlıktı ordan beni gün ışığına çıkarttınız size minnettarım güzel ve sevgili psikoloğum iyiki varsın

mükemmel

muhteşem ötesi,

Ezgili sevgili hocam rehberim iyiki varsın sayende çok yol aldım kendime güvenim geldi ve en önemlisi kendi değerimi kıymetimi anladım sayende tesekkur ederim sana sonsuz🙏

Sana söz bu adama iyi davranacağım sevgili pisikoloğum iyi varsin tesekkur ederim bana kattigin hersey icin

İyi ki buradayım. İyi ki Ezgi hanım yolculuğumda benimle.

Çok başaralı bir seans geçti . Pozitif enerjisiyle ve mesleki bilgisiyle sizi aydınlatacağına emin olun. On üzerinden 10 .

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?