Beynim çok çabuk yoruluyor

08-09-2020 13:55

Yaşım 21 insanlarla konuşurken vermem gereken cevap aklıma 20-25 saniye sonra ancak geliyor yoksa saçma bir cevap veriyorum. Uzun cümle kuramıyorm. Konuşma, konular arasında bağlantı kurma, hafıza, beynim çok ama çok çabuk yoruluyor. sebebi nedir tedavisi var mıdır?

Merhabalar... Cevap vermek için aradan belli bir sürenin geçmesini beklediğinizde, tam olarak hissettiğiniz düşündüğünüz ne belki bunları konuşmak , anlamak, görüşmek iyi olabilir. Belki bir kaygı yaşıyorsunuz ve buna bağlı olarak bu oluyor olabilir. Çünkü kaygı yani anksiyete , her insanda olan özellikle tehlikeli durumlarda vücudun reaksiyona geçmeçesini sağlayan bir çeşit sinyaldir. Ve belki siz bunu bu şekilde yaşıyorsunuz... Detaylı görüşmek iyi gelebilir... Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Cinsel İşlev Bozuklukları, Çift problemleri, Cinsel Kimlik, Evlilik Sorunları, Aile içi çatışmalar, Bilişsel Davranış Terapisi, EMDR Terapisi, Ayrılma ve Boşanma Adaptasyonu, Bireysel ve Çift Terapisi, Kişilerarası İlişkiler, Çift ve Aile Danışmanlığı, Depresyon, Panik Atak, Bilişsel Davranışçı Terapi, İletişim Problemleri, Stresle Başa Çıkma, Yas ve Kayıp Danışmanlığı, Fobiler, İlişki Problemleri, Travma ve Stres bozukluğu, Obsesyonlar, Öz Güven Problemleri, Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk ve Ergenlerde Cinsel Gelişi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?