Duygusal Ensest sorunu

16-04-2022 10:27

duygusal ensest kavramının aslında tam da nişanlım ve annesine uyduğunu fark ettim . sürekli tartışıyoruz , nişanlımın bana yaptığı jestleri kıskanıp laf söylüyor .bu durumdan çok sıkıldım 4 ay sonra düğünümüz var nasıl davranmam lazım .

İlişkinizde tam da kritik bir karar alacağınız dönemde ciddi sıkıntılar patlak vermiş ve bu durum sizi oldukça tereddüte düşürüyor. Nasıl davranmanız gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsunuz. Bu konu hakkında size yardımcı olabilmemiz ve daha detaylı bir şekilde konu hakkında konuşabilmemiz için online bir seans almanızı öneririm. İyi günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Bilinçli Farkındalık (Mindfulness), Panik Atak, Erteleme/Motivasyon Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Çift Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Depresyon, Stres Kontrolü, Oyun Bağımlılığı, Mobbing Sorunları, Borderline Kişilik Bozukluğu, Öfke Kontrol Problemi, Duygusal İlişki Problemleri, Bipolar Bozukluk, Lakanyen (Lacan) Yaklaşım, Öz Şefkat, Şema Terapi, Psikodinamik Terapi, Yas Danışmanlığı, Yeme Bozuklukları

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?