Duygusal Ensest sorunu

16-04-2022 10:27

duygusal ensest kavramının aslında tam da nişanlım ve annesine uyduğunu fark ettim . sürekli tartışıyoruz , nişanlımın bana yaptığı jestleri kıskanıp laf söylüyor .bu durumdan çok sıkıldım 4 ay sonra düğünümüz var nasıl davranmam lazım .

İlişkinizde tam da kritik bir karar alacağınız dönemde ciddi sıkıntılar patlak vermiş ve bu durum sizi oldukça tereddüte düşürüyor. Nasıl davranmanız gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsunuz. Bu konu hakkında size yardımcı olabilmemiz ve daha detaylı bir şekilde konu hakkında konuşabilmemiz için online bir seans almanızı öneririm. İyi günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapisi, Mindfulness, İlişkiler, Psikodinamik Terapi, Aldatma Aldatılma, Kayıp ve Yas, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Mükemmeliyetçilik, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Yeme Bozuklukları, Stres Yönetimi, Çift Terapisi, Sınav Kaygısı, Adaptasyon Sorunları, Sosyal Anksiyete, Genel Anksiyete Bozukluğu, Öfke Kontrolü, İlişki Bağımlılığı, Tükenmişlik Sendromu, Yetişkinler, Narsizm, Borderline, Bipolar Bozukluk, Lakanyen (Lacan) Yaklaşım, Öz Şefkat, Motivasyon Problemi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?